Prezes i Rada Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej zapraszają na kolejny wykład z cyklu PROJEKT - LEKARZ ZWIERZĄT:

Choroby wróblowatych - ptaki śpiewające, czyli kanarki, amadyny, zeberki, szczygły,

w dniu 7 marca 2015r. (sobota) w godz. 10:00 – 13:00 w siedzibie Naszej Izby, ul. Wojciecha Drzymały 29 /1, 45-342 OPOLE.

Link do scenariusza wykładu

Szkolenie będzie dotyczyć terapii chorób ptaków z rodziny wróblowatych. Omówione zostaną szczegółowo metody badań klinicznych, sposoby prowadzenia terapii, najczęściej występujące schorzenia. Mało o hodowli – dużo o chorobach.

Zajęcia poprowadzi dr n. wet. Jarosław Zajączkowski

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o telefoniczne zgłoszenie do biura Izby. Termin zgłoszenia do godz. 14:00 dnia 6.03.2015r. (piątek) – przewidujemy szkolenie dla max. 20 osób, decyduje kolejność zgłoszenia. Koszt udziału w szkoleniu – przy znacznym wsparciu finansowym Izby, wynosi 20zł (catering). Za udział w szkoleniu zostanie przyznane 25 pkt. edukacyjnych.

wpis: mw.23.02.2015