foto Kol. Zbyszek Wysiecki

Prezes i Rada Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej wraz z Opolskim Wojewódzkim Lekarzem Weterynarii w Opolu organizują szkolenie z zakresu chorób zwierząt gospodarskich:

Choroby cieląt

Szkolenie odbędzie się   14 marca 2015r. ( sobota) godz. 11:00,  na sali przy portierni w WIW Opole, ul. Wrocławska 170. Wykładowcą będzie dr Michał Bednarski z UP we Wrocławiu z wykładem: Choroby układu oddechowego cieląt oraz dr Krzysztof Janeczko z wykładem zatytułowanym: Paratuberkuloza bydła - możliwości rozpoznawania i zwalczania choroby. Fundatorem wykładu jest firma VETAGRO.

Część praktyczna obejmuje:

- sekcję cieląt (w nowej sali sekcyjnej ZHW w Opolu);

- badania cytologiczne - obie praktyczne części szkolenia poprowadzi dr Michał Bednarski.

Zgłoszenie uczestnictwa proszę kierować do sekretariatu Izby, do 12 marca 2015r. - przewidujemy uczestnictwo max. 35 osób w szkoleniu (ograniczenie jest związane z praktycznym aspektem szkolenia - sekcja, przygotowanie preparatów cytologicznych).

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne, za udział w szkoleniu zostaną przyznane punkty edukacyjne ( 25 pkt. ).

serdecznie zapraszam

wpis: mw.16.02.2015