Po kilku latach treningów jesteśmy już gotowi na

Prezes i Rada Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej zapraszają na

Rajd Weterynaryjny Rochaś XI

impreza odbędzie się w Gorcach i Tatrach Wysokich 25-28 czerwca 2020 r.

Baza zarezerwowana w Pensjonacie Willa nad Dunajcem w Nowym Targu – około 35-40 miejsc noclegowych, pokoje 1,2,3,4 i 5 osobowe, w każdym pokoju znajduje się łazienka, lodówka, TV, ceny przystępne.

Rajd będzie dwuetapowy.

W piątek grupa aktywnych turystów będzie zdobywać Rysy 2499 m n.p.m. – wejście od strony słowackiej lub polskiej, w zależności od pogody wybierzemy drogę wejścia.

W sobotę wszyscy turyści wyruszą na Turbacz 1315 m n.p.m., dla najsłabszych jest możliwość podjechania samochodem wysoko na Kokoszków – tam mamy obiecane miejsca parkingowe na posesji Gaździny, ale nawet wybierając wejście z pensjonatu nie powinno być większych trudności.

Podsumowanie rajdu planujemy w sobotę na kultowej biesiadzie weterynaryjnej.

Rezerwację prowadzi Komandor Rajdu Kol. Igor Kochanowski, tel. 606479555, www.wet-opole.pl, ilość miejsc ograniczona, co determinuje aktywność przy zapisach,
dokładny opis Rajdu zostanie zamieszczony na stronie www.izbawet.opole.pl,

z koleżeńskim pozdrowieniem
Marek Wisła