Prezes Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej lek. wet. Marek Wisła wraz z dyr. opolskiego ZOO lek. wet. Leszkiem Sobierajem, zapraszają na szkolenie:

Choroby gryzoni - króliki

w dniu 11 kwietnia 2015r. (sobota) w godz. 10:00 – 13:00, miejsce szkolenia ZOO Opole.

UWAGA! WEJŚCIE OD STRONY DYREKCJI – nie wchodzimy przez główne wejście z kasami, wchodzimy przez bramę techniczną (położoną po przeciwnej stronie ZOO). Miejsce zbiórki podaję w linku.

Szkolenie będzie dotyczyć terapii chorób królików trzymanych w domach jak i fermowych. Omówione zostaną szczegółowo metody badań klinicznych, sposoby prowadzenia terapii, występujące schorzenia. Mało o hodowli – dużo o chorobach.

Zajęcia poprowadzi dr n. wet. Jarosław Zajączkowski

Po części teoretycznej: podsumowanie całego cyklu szkoleń dotyczących zwierząt egzotycznych, rozdanie certyfikatów i zwiedzanie ZOO pod kątem utrzymania i terapii zwierząt egzotycznych.

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o telefoniczne zgłoszenie do biura Izby. Termin zgłoszenia do godz. 14:00 dnia 9.04.2015r. (czwartek) – przewidujemy szkolenie dla max. 20 osób, decyduje kolejność zgłoszenia. Koszt udziału w szkoleniu – przy znacznym wsparciu finansowym Izby, wynosi 20zł (catering). Za udział w szkoleniu zostanie przyznane 25 pkt. edukacyjnych.

wpis: mw.16.03.2015

Licznik

Odsłon artykułów:
1032341
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com