X Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych Lekarzy Weterynarii

o Puchar Prezesa Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej

1. Miejsce i termin Regat:

• Regaty nieprzesiadkowe zostaną rozegrane na Jeziorze Mamry w dniach 15-17 maja 2015 roku

• Bazą Regat będzie Port Góra Wiatrów Trygort k/Węgorzewa (www.sealand-travel.com)

• Organizator zapewnia noclegi na 27 jachtach typu Twister 800n oraz Tango 780S (rejestrowane na 7-8 osób) od godziny 1500 w czwartek 14/05.)

• Rejestracja załóg w Sekretariacie Regat w godzinach 800 – 1000 w piątek (15/05)

• Wyżywienie:

• piątek: śniadanie i obiadokolacja przy grillu z ogniskiem

• sobota: śniadanie i obiadokolacja przy grillu z ogniskiem

• niedziela: śniadanie i obiad

• Za dodatkową opłatą możliwość rezerwacji miejsc noclegowych bezpośrednio w porcie tel. 508143982 lub 874270343 (domek letniskowy dla 4-6 osób – 290,00 PLN/dobę, apartament dla 2 osób 120,00 PLN/dobę, apartament dla 4 osób – 220,00 PLN/dobę )

1. Organizatorzy:

• Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

• Krajowa Rada Lekarsko-Weterynaryjna

• Klub Morski LOK w Węgorzewie

• Węgorzewskie Bractwo Wodniackie

1. Zasady rozgrywania Regat:

• Regaty będą rozgrywane zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami PRŻ 2005-2008, zawiadomieniem o regatach, instrukcją żeglugi oraz postanowieniami Komisji Sędziowskiej ogłaszanymi w jej komunikatach.

• Regaty zostaną rozegrane metodą nieprzesiadkową na jachtach Twister 800n oraz Tango 780S.

• Załogę stanowi minimum 5 osób w tym, co najmniej 3 lekarzy weterynarii. Przynajmniej 1 osoba z patentem żeglarskim na jachcie – preferowany lekarz weterynarii.

1. Instrukcja żeglugi:

• Będzie dostarczona zawodnikom w dniu regat podczas odprawy sterników.

1. Wyniki:

• Do ustalenia końcowych wyników stosowany będzie system tzw. małych punktów według obowiązujących w dniu regat przepisów PRŻ.

ORGANIZATOR

strona 2/2

1. Zgłoszenie do Regat:

• Zgłoszenia do regat będą przyjmowane tylko i wyłącznie od pełnych załóg (minimum 5 osób) pod numerem telefonu Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej 89 5240188

• W zgłoszeniu należy podać:

• Nazwisko i imię wszystkich członków załogi z zaznaczeniem lekarzy weterynarii i osoby posiadającej uprawnienia do prowadzenia jachtu

• Adres do korespondencji i telefon kontaktowy – jeden dla całej załogi

• Wpłacenie pełnej opłaty za uczestnictwo w wysokości 380,00 PLN od każdego członka załogi rezerwuje jacht i jest równoznaczne ze zgłoszeniem do Regat imiennie wymienionej załogi.

• Wpłaty należy dokonywać na konto:

Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

10-170 Olsztyn, ul. Gietkowska 9 i

Nr konta 64 1240 5598 1111 0000 5031 2919

wyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym z Izbą tel. (89) 5240188, w celu uzyskania potwierdzenia rezerwacji jachtu (ilość miejsc ograniczona) – wpłata w terminie nie dłuższym niż 5 dni od potwierdzenia rezerwacji, ale nie później niż 24-04-2015.

• Dzieci do lat 12-tu nie wchodzące w skład podstawowej 5-osobowej załogi – uczestnictwo bezpłatnie.

• Termin zgłoszeń do dnia 22-04-2015

• O udziale w regatach decyduje kolejność napływania zgłoszeń.

1. Kontakt:

• Warmińsko-Mazurska Izba Lekarsko-Weterynaryjna tel. (89) 5240188; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

• Bieżące wiadomości: www.wmilwet.pl

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!!!

Prezes                                                                                                                                                    Prezes

Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej                                                                                       Rady Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

lek. wet. Jacek Łukaszewicz                                                                                                                                 lek. wet. Zbigniew Wróblewski