W związku z wejściem programu do rejestracji wydanych paszportów dla zwierząt towarzyszących WetSystems - lekarze weterynarii, którzy otrzymali zgodę na wystawianie paszportów są zobowiązani do przesłania na adres elektroniczny biura naszej Izby:

własny e-mail, na który w późniejszym czasie zostanie odesłany login i hasło dostępu do programu WetSystems.

Sprawę należy traktować jako pilną, osoby, które nie dostarczą swojego maila do bazy programu WetSystems nie bądą mogły z niego korzystać, tym samym zostaną pozbawione możliwości wydawania paszportów dla psów, kotów i fretek!

Termin przesłania maila został przesunięty w oparciu o decyzję Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej do 31.12.2015r.