28 maja 2018 r., czyli już pół roku temu dowiedzieliśmy się, że w KRS pojawiła aktualizacja i oficjalnie OZZPIW zaczął istnieć. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali nam w tym czasie, między innymi Krajowej Izbie Lekarsko-Weterynaryjnej oraz Izbom Okręgowym. Dziękujemy tym, którzy zdecydowali się wstąpić do OZZPIW. Dziękujemy sympatykom naszych działań, dziękujemy za ciepłe słowa i okazaną sympatię, a także za krytykę. Jednak to, co do tej pory się wydarzyło, to zdecydowanie za mało. Czujemy, że mamy ochotę na więcej, a Państwo? Czy to się uda? Nie wiemy, ale próbować warto.


Umieszczamy poniżej ważną ANKIETĘ, jej wynik może mieć znaczenie odnoście naszych dalszych działań. Prosimy o poświęcenie 5 minut i uzupełnienie JEJ. Z góry dziękujemy. Ważne, aby każda osoba wypełniła ją tylko RAZ, aby nie zaburzyć wyników.


Link do ankiety: https://goo.gl/forms/5eGsLQLkceLqI1Ep1


Zachęcam również do wstępowania w nasze szeregi. Związek jest dla wszystkich pracowników Inspekcji Weterynaryjnej, lekarzy wyznaczonych oraz innych pracowników z art. 16 ustawy o IW.
Pozdrawiam serdecznie,
Sara Meskel

Licznik

Odsłon artykułów:
766329
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com