Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej wystosował apel do lekarzy weterynarii wolnej praktyki w sprawie trwającego protestu w Inspekcji Weterynaryjnej:

 

Szanowni Koleżanki i Koledzy - Lekarze Weterynarii

Część z Państwa pewnie wie, że pracownicy Inspekcji Weterynaryjnej czując swoją bezsilność w walce o poprawę warunków kadrowo-płacowych oraz systemowych, rozpoczęli protest. W ramach solidarności zawodowej, chcielibyśmy Państwa prosić o poparcie i szerokie rozpropagowanie naszej akcji protestacyjnej. Część z Państwa jest związanych zawodowo z IW, część ma tam swoich znajomych, przyjaciół lub rodzinę, Państwa wsparcie będzie bardzo pomocne aby wytrwać w dążeniu do poprawy funkcjonowania IW.

W związku z czym proponujemy, aby w widocznym miejscu, w Państwa miejscach pracy umieścić załączony plakat popierający naszą akcję. Ci z Państwa, którzy wykonują dla IW prace z wyznaczenia, celem szerszego rozpowszechniania, mogą umieścić ten plakat na swoich samochodach.

Jak wiemy obecnie ogromną rolę odgrywa internet, a więc prosimy również o:

1.         umieszczenie zdjęcia plakatu w Państwa mediach społecznościowych  #PopieramProtestInspekcjiWeterynaryjnej;

2.         polubienie naszej strony na portalu Facebook: https://www.facebook.com/ozzpiw/;

3.         udostępnianie naszych postów oraz oznaczanie naszej nazwy w postach @Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej;

4.         przesłanie na nasz adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. zdjęć z umieszczonymi przez Państwa plakatami (przesłane przez Państwa zdjęcie może być wykorzystane do propagowania naszego protestu);

Jeśli chcą Państwo wyrazić pisemne wsparcie dla naszej akcji będzie nam bardzo miło. Można je wysyłać na powyższego emaila lub adres korespondencyjny ul. Ku Dołom 6, 44-100 Gliwice.

Jednocześnie chcemy poinformować o możliwości wstąpienia do naszego związku lekarzy weterynarii oraz innych osób wyznaczonych z ramienia Powiatowego Lekarza Weterynarii (szczegóły - https://ozzpiw.pl/zostan-czlonkiem/).

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Z wyrazami szacunku,

Sara Meskel

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.ozzpiw.pl | fb.me/ozzpiw

tel. 668290922

Licznik

Odsłon artykułów:
766274
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com