Kutno 12.11.2019 r.

ODEZAWA DO LEKARZY WETERYNARII

Serdecznie zapraszamy wszystkich Lekarzy Weterynarii z przedstawicielami Samorządów Weterynaryjnych i innych Pozarządowych Organizacji Weterynaryjnych na spotkanie ,które organizujemy w związku z ogłoszonym projektem ustawy o etatyzacji ULW i zmianie niektórych ustaw w celu wzmocnienia nadzoru nad ubojem zwierząt rzeźnych, oraz bezpieczeństwem produktów pochodzenia zwierzęcego.

Spotkanie odbędzie się w dniu 24.11.2019 o godz. 12.00 w Bionanopark Łódź ul. Dubois 114/116.

Projekt ustawy zaproponowany przez rząd jest bardzo ładnie zatytułowany, a tak naprawdę zamiast poprawiać nadzór nad zakładami sektora spożywczego spowoduje marginalizację nadzoru weterynaryjnego i utratę pracy dla części z nas. Sposób zatrudnienia ULW zaproponowany w projekcie doprowadzi do powstania kolejnych podziałów w naszym środowisku. Proponowane przez ustawodawcę zmiany, dotyczą dzisiaj tylko części lekarzy wykonujących czynność urzędowe tj. lekarzy wykonujących nadzór nad ubojem zwierząt rzeźnych, produkcją produktów pochodzenia zwierzęcego, pobierających próby do badań i wykonujących inne czynności związane ze zdrowiem zwierząt rzeźnych, w tym pracowników Inspekcji Weterynaryjnej. Dziś jest to próba wprowadzenia rozłamu w środowisku weterynaryjnym, jutro ustawodawca sięgnie po was Koleżanki i Koledzy, doprowadzając do całkowitej marginalizacji naszego zawodu.

To ostatni dzwonek żeby coś z tym zrobić, zawalczyć o siebie!!! Dlatego tak ważne jest jak najliczniejsze nasze przybycie. Nie pozostawajcie bierni jeśli nie zgadzacie się z projektowanymi zmianami

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

Tomasz Pęcherzewski 886-230-693; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Małgorzata Jankowska 669-328-470; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Katarzyna Łosicka-Piątek 793-011-788; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aleksandra Szlawska 606-733-201; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Agata Martyniuk 513-738-582; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Licznik

Odsłon artykułów:
970954
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com