W związku z coraz większym zainteresowaniem PRZEDŁUŻAMY TERMIN ZBIERANIA WPISÓW POD LISTEM DO MRIRW DO NIEDZIELI 20.06 DO godz. 20:00 !!!

Jest nas już ponad 750 ✊

czw., 17 cze 2021, 15:50 użytkownik Lekarze Wyznaczeni <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.> napisał:

LIST OTWARTY DO MRiRW !

Wraz z grupą kilku lekarzy postanowiliśmy zareagować na projekt rozporządzenia.

Sprawę skonsultowano z radcą prawnym, który zalecił napisanie listu otwartego, ponieważ tradycyjne pismo może nawet nie dotrzeć na biurko ministra, no i wymaga podpisania przez kogoś.

Radca prawny zredagował treść listu otwartego skierowanego bezpośrednio przez wyznaczonych lekarzy do ministra, a nasze działanie w tej sprawie może mieć charakter społecznej inicjatywy.

List otwarty nie wymaga podpisu, na dole znajdzie się lista sygnatariuszy, na którą możemy wpisać wszystkich wyznaczonych lekarzy, którzy to poprą.

Jak zbierzemy listę wszystkich którzy chcą być wpisani, wówczas radca prawny wyśle list do wiadomości wszystkich wymienionych odbiorców oraz komunikat medialny do wymienionych redakcji.

Chętni do wpisania się na listę sygnatariuszy mogą kolejno wpisywać sie w arkuszu pod tym linkiem:

 LISTA SYGNATARIUSZY     

Zachęcamy do udostępniania listu oraz linku do wpisu na listę wszystkim kolegom i koleżankom pracującym gdziekolwiek z wyznaczenia. Lista będzie aktualizowała się na bieżąco.

Na listę mogą być wpisani wszyscy lekarze weterynarii, nie tylko wyznaczeni. WPISY ZBIERAMY DO SOBOTY 19.06 !!!

tutaj jeszcze link do treści listu:

LIST OTWARTY DO MRiRW

 

WALCZYMY O NASZĄ PRZYSZŁOŚĆ 💪✊

Licznik

Odsłon artykułów:
810347
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com