Szanowni Państwo Członkowie OZZPIW Pracownicy Inspekcji Weterynaryjnej

Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej pragnie poinformować  o planowanym na dzień 6 listopada 2021r. Walnym Zjeździe. Miejsce zjazdu to: hotel Holiday Inn Łódź, ul. Piotrkowska 229/231, 90-456 Łódź, godz. 11:00.

Szczegółowe dane wraz z porządkiem obrad będą udostępnione na naszej stronie internetowej oraz Facebooku w najbliższym możliwym  terminie.

 

Musimy jednak wiedzieć wcześniej ile osób będzie mogło przyjechać, ponieważ kwestie organizacyjne tego wymagają. Zdajemy sobie sprawę, że termin nie jest zbyt odległy, jednak nasze plany co do dalszych działań OZZPIW wymagają podejmowania szybkich decyzji. Jesteśmy pełni nadziei, że będziecie w tym dniu z Nami i wspólnie będziemy mogli podjąć te najważniejsze decyzje.

W związku z powyższym członkowie oraz osoby chętne do wstąpienia w szeregi OZZPIW, a także "wolni słuchacze" zainteresowani udziałem w zjeździe prosimy o przesłanie wypełnionej

tabeli Excel

- można wpisać się samodzielnie, bądź wspólnie z innymi osobami. Informację proszę przesłać do dnia - 29 października (piątek) - do 15.00, jest to istotne, gdyż po tej dacie rozpoczyna się długi weekend i kontakt z Państwem może być utrudniony.

Zależy nam, aby była okazja do poznania się, do wymiany przemyśleć i doświadczeń. Chcemy, aby związek się nadal rozwijał, bez Was tego nie zrobimy.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie,

Sara Meskel

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.ozzpiw.pl | fb.me/ozzpiw

tel. 668290922

Licznik

Odsłon artykułów:
1424015
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com