W  dniach 20-21.06.2015, w Prudnik  odbyła się II edycja Turnieju Tenisa Ziemnego Lekarzy Weterynarii  Ziemi Śląskiej Prudnik Open 2015. Ilość zgłoszeń jaka napłynęła  do organizatora pokazała, że w porównaniu z ubiegłorocznymi zawodami widoczne jest znacznie większe zainteresowanie turniejem  mimo tego, że jest to turniej regionalny.

Uczestnicy Turnieju Prudnik Open 2015

Poziom widowiska jakie zaprezentowali zawodnicy  świadczy o ciągłym progresie formy a mecze przebiegały z niespotykaną do tej pory dramaturgią. Tegoroczny turniej  zgromadził 15 zawodników (ostatnim zgłaszającym musieliśmy z przykrością odmówić rejestracji z tytułu ograniczenia bazowego - co było w informacji  ogłoszenia turnieju) oraz  szeroką rzeszę kibiców, którzy przybyli  na obiekt  OSIR  PRUDNIK, aby dopingować  zawodników. Zawodnicy, Kibice stworzyli fantastyczną atmosferę zawodów i jako organizator pragnę im za to serdecznie podziękować.

                Tegoroczne rozgrywki odbyły się  pod patronatem oraz z pomocą finansową Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, sponsorzy firma  Bayer, firma Vetoquinol Biowet oraz OSIR Prudnik umożliwili organizację zawodów na wysokim poziomie. Pragnę jeszcze raz na łamach Życia Weterynaryjnego  podziękować przedstawicielom tych firm  za pomoc jaką mi okazali w trakcie organizacji Prudnik Open 2015.

Przerwa na regenerację sił

                Prudnik Open 2015 gościł lekarzy weterynarii przybyłych z całej Polski, nawet z odległych od Śląska miast, jak prof. Przemysława Sobiecha z Olsztyna, który jak przekonaliśmy się równie poważnie jak wiedzę akademicką traktuje grę w tenisa. Zawody zaszczycił swoją obecnością Kol. Bogusław Krasowski Wojewódzki Lekarz Weterynarii w Opolu – czynnie włączając się w doping. Rozgrywki odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych mężczyzn oraz w kategorii kobiet.  W kategorii  + 45 zwyciężył Krzysztof Bąk, II miejsce zajął Tomasz Wisła, zaś III miejsce Przemysław Sobiech.  W  kategorii młodszych seniorów I miejsce zajął Adam Opalski, II miejsce Błażej Kamiński, III miejsce Robert Myszkowski. W tradycyjnym już superfinale  zwyciężył  Adam Oplaski.

Kol. Dorota Wiatr otrzymuje puchar za I miejsce Prudnik Open 2015

Kol. Ilona Ceglarz i organizator Tomasz Wisła

 W kategorii kobiet I miejsce zajęła Dorota Wiatr,  II miejsce Ilona Ceglarz, obie Koleżanki z Opolszczyzny.

Pogodna i profesjonalna atmosfera turnieju, przepiękne mecze i świetny doping, skłaniają mnie do przygotowań kolejnej III edycji Prudnik Open,  która odbędzie się 25 -26 czerwca 2016r., już teraz serdecznie zapraszam .

Organizator  Turnieju

Tomasz Wisła

/zapraszamy do Galerii na fotoreportarz/

Biuletyn OIL-W: 3.07.2015

Licznik

Odsłon artykułów:
1458788
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com