Reprezentacja Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej zwyciężyła w turnieju piłki halowej organizowanym przez Prezesa Opolskiej Izby Lekarskiej. Poniżej relacja Kol. Marcina Gołębiowskiego z Nysy - kapitana naszej drużyny. Należy pogratulować Kapitanowi za taktyczne rozegranie arcyciekawych pojedynków, reprezentującym nas zawodnikom za wyśmienite przygotowanie fizyczne, wolę walki i profesjonalny warsztat sztuki piłkarskiej gwarantujący tryumf na boisku. Taktyka każdego spotkania to szybkie strzelenie gola, dwóch potem utrzymanie wyniku. (red.)

Drużyna Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, stoją od lewej Dawid Wewiór, Roman Goraj, Dariusz Zawalniak, Błażej Duda,

z przodu: Artur Wyszyński, Marcin Gołębiowski (kpt.), Krzysztof Powroźnik.Na zdjęciu brak Pawła Tkaczuka strzelca czterech bramek.

 

Pięć drużyn wzięło udział w piłkarskim turnieju o puchar Jerzego Jakubiszyna - Prezesa Okręgowej Rady Lekarskiej w Opolu. Zawody zorganizowano w ramach Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Na terenie Kampusu, w hali Politechniki Opolskiej rywalizowały następujące drużyny:

- drużyna Okręgowej Rady Lekarskiej w Opolu, 
- drużyna Politechniki Opolskiej,
- reprezentacja powiatu krapkowickiego,
- drużyna Radia Opole,
- oraz reprezentacja Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.

Pojedynek z Radio Opole zakończony wygraną 2:0

Drużyny rywalizowały systemem "Każdy z każdym".

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Roman Goraj, Krzysztof Powroźnik, Artur Wyszyński, Dawid Wewiór, Marcin Gołębiowski (kpt.), Dariusz Zawalniak, Błażej Duda oraz  Paweł Tkaczuk.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

 Rozpoczynamy od bramkarza, piłkę przejmuje Dariusz Zawalniak wciągając napastników rywali na naszą połowę, aby przepuścić błyskawiczną kontrę.

Wyniki naszej drużyny:

Opolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna vs reprezentacja powiatu krapkowickiego 3:0
Opolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna vs Radio Opole 2:0
Opolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna vs Politechnika Opolska 5:5
Opolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna vs Okręgowa Rada Lekarska w Opolu 3:2

 

 

Tabela oraz klasyfikacja końcowa:

1. Opolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna – 10pkt i zwycięstwo w turnieju !!!!!!
2. Politechnika Opolska - 7pkt
3. Radio Opole - 6pkt
4. Okręgowa Rada Lekarska w Opolu - 6pkt
5. reprezentacja powiatu krapkowickiego - 0pkt

VET'S HEROES

lek. wet. Marcin Gołębiowski 

Licznik

Odsłon artykułów:
1458728
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com