W sobotę 9 grudnia 2017 r. odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej "Sztafeta Integracji" o puchar Marszałka Województwa Opolskiego. Była to już trzecia odsłona corocznych zawodów, w której brali udział przedstawiciele naszej izby. Turniej został rozegrany na Sali sportowej Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich na ul. Skarbowej 2 w Kędzierzynie-Koźlu.

Z uwagi, iż w ostatniej chwili z turnieju wycofały się drużyny Opolskiej Izby Lekarskiej oraz Marszałka Województwa Opolskiego (fundatora pucharu) w turnieju wzięły udział 3 drużyny:

1. Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej;

2. Domu Dziecka w Kędzierzynie-Koźlu;

3. Integracji (z udziałem doktora Jerzego Jakubiszyna prezesa Opolskiej Izby Lekarskiej).

Pierwsze miejsce, po raz trzeci z rzędu, wywalczyła drużyna Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej pokonując przeciwników w stosunku 10:5 oraz 21:2.

Królem strzelców całych zawodów został kol. Dawid Wewiór (na zdjęciu odbiera puchar z rąk organizatorów turnieju), któremu serdecznie gratulujemy jak i całej drużynie, która wystąpiła w składzie:

Piotr Kluczniok (kierownik drużyny), Marcin Gołębiowski (kapitan), Krzysztof Powroźnik (bramkarz), Piotr Skrzypczak, Robert Wójcicki, Dawid Wewiór, Dariusz Zawalniak, Paweł Tkaczuk.

Po turnieju odbyła się długa pogadanka-wykład w Domu Dziecka w Kędzierzynie-Koźlu na temat braci mniejszych przeprowadzona przez kol. lekarzy weterynarii z naszej Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, w której głównymi referentami byli kol. Piotr Skrzypczak oraz Piotr Kluczniok.

Podopieczni Domu Dziecka w Kędzierzynie-Koźlu zadawali bardzo dużo pytań naszym kolegom i byli żywo zainteresowani tematem. Na koniec całego spotkania odbył się dla wszystkich trening capoeira przeprowadzony przez Contramestre Caju - brazylijczyka wieloletniej mistrza tej sztuki walki.

Pełna fotorelacja na fanpage’u naszej Izby.

Marcin Gołębiowski

Licznik

Odsłon artykułów:
1458760
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com