18 listopada 2017 r. w Radiu Opole – Studio M, z inicjatywy Stowarzyszenia Ambasada Sukcesu nagrywaliśmy bożonarodzeniową  piosenkę pt. „Nadchodzi piękny czas”.

   

Nasi piosenkarze: Igor Kochanowski, Sebastian Konwant, Urszula Giedrojć-Brzana, Anna Zymek-Kułak

 

 

W nagraniu uczestniczyli chętni do zaśpiewania-reprezentujący naszą  Opolską Izbę Lekarsko-Weterynaryjną: Urszula Brzana, Anna Brzana, Anna Zymek-Kułak, Katarzyna Zymek-Kułak, Sebastian Konwant, Aleksander Konwant oraz Igor Kochanowski. Śpiewaliśmy i nagrywaliśmy wspólnie z Krapkowickim Studiem Piosenki oraz przedstawicielką lekarzy medycyny. Nagranie kończy się życzeniami składanymi w imieniu grupy którą reprezentowali uczestnicy.  Dochód ze sprzedaży płyt z nagraniem został przeznaczony na działalność statutową Stowarzyszenia Ambasada Sukcesu. Zachęcam do obejrzenia zdjęć oraz krótkich filmów z nagrania.

                                                                                                                            Igor Kochanowski

Po raz pierwszy w historii naszej Izby, lekarze weterynarii wraz z rodzinami uczestniczyli w profesjonalnym studyjnym nagraniu. Jak wiadomo z dostarczonych relacji, było to dość stresujące doświadczenie, jednak wszyscy wypełnili swoje wokalne zadania i niczym zawodowi piosenkarze doczekali się wydania płyty. Wielkie gratulacje za odwagę i wspaniałe głosy. Pełna relacja foto z nagraniem na naszym fanpage'u i YouTube(red.)

Licznik

Odsłon artykułów:
1458790
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com