Prezes i Rada Opolskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjnej w Opolu

mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów

na spotkanie integracyjne

Święto Weterynarii Opolskiej

Ta coroczna impreza odbędzie się w dniu 18 czerwca 2016r. (sobota) o godz. 16:00, w Ośrodku Wypoczynkowym Borowik, położonym nad Jeziorem Turawskim, ul. Biwakowa 24, 46-045 Turawa.

Gwarantujemy bogaty przebieg imprezy - po uroczystym przywitaniu uczestników spotkania o godz. 16:00 i przedstawieniu sponsorów, scenariusz uroczystości przewiduje:

• mecz siatkarski Północ-Południe, przynależność do drużyny wyznacza równoleżnik przebiegający przez Wieżę Piastowską w Opolu, chętnych do gry (początek meczu o godz. 16:00, wraz z rozpoczęciem imprezy) prosimy o kontakt z kapitanami drużyn: Lekarze Weterynarii z Północy: Kol. Piotr Skrzypczak, 602138213; Lekarze Weterynarii z Południa – Kol. Karol Treffon, 601503028; sędziować będzie sędzia Kol. Marcin Gołębiowski,
  • biesiada weterynaryjna;
  • loteria;
  • muzyka i tańce do rana - rewelacyjny DJ Wasyl;
  • możliwość zapoznania się z ofertą sponsorów.

Organizatorzy zapewniają możliwość przyjazdu z osobą towarzyszącą oraz dziećmi (dla dzieci jest udostępniony Salon Gier). Udział w spotkaniu członka Naszej Izby jest bezpłatny, natomiast osoby towarzyszącej wynosi 50,00 zł. Koszt noclegu w ośrodku Borowik, Manhattan, Hotel Zielony w pokojach 2-4 osobowych wynosi 50 zł /osobę wraz ze śniadaniem. Dla chętnych przewidujemy w następnym dniu, bezpośrednio po śniadaniu rejs po Jeziorze Turawskim. Prosimy o potwierdzenie udziału do 13 czerwca 2016r.

Telefony: 774574813, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Potwierdzenie udziału w spotkaniu umożliwi nam doprecyzowanie zamówienia w zakresie ilości uczestników.

Liczymy na niezawodne przybycie.

z koleżeńskim pozdrowieniem