Informujemy, że przesłano do KIL-W i izb okręgowych dementi - jako materiał zjazdowy, dotyczące rażących naruszeń zasad głosowania na kandydatów do Komisji Specjalizacyjnej.

Dementi

Ten i pozostałe materiały przekazywane z Naszej Izby przez Delegatów na Zjazd Krajowy będziemy umieszczać w zakładce Dokumenty.

Informujemy, że Biuro Naszej Izby będzie nieczynne w piątek 7 stycznia 2022 r.

Nadal pozostaje w ciągłej dyspozycji tel. alarmowy Prezesa Sebastiana Konwanta.

Za utrudnienia przepraszamy.

(red.)

Apel Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej z dnia 30 listopada 2021 r. do lekarzy weterynarii o powstrzymanie się od zawierania umów z powiatowymi lekarzami weterynarii na wykonywanie czynności urzędowych w roku 2022.

Apel

Informujemy, że w dniu dzisiejszym Biuro Izby jest nieczynne. Przepraszamy za utrudnienia, nadal pozostaje do dyspozycji telefon alarmowy Prezesa, umieszczony w zakładce Kontakty.

(red.)

Uprzejmie informujemy, że  w dniu 23-24 grudnia 2021 r. Biuro Izby będzie nieczynne. W nagłych sprawach dostępny jest, jak zwykle, telefon alarmowy prezesa zamieszczony w zakładce Kontakty.

Przypominamy, że nadal obowiązuje Zarządzenie Prezesa OIL-W z dnia 31 marca 2020 r. dotyczące funkcjonowania Biura Izby w czasie obostrzeń COVID-19, dostępne w zakładce Start na naszej stronie www.

Za utrudnienia przepraszamy.

(red.)

"Adoracja pasterzy" Domenico Ghirlandaio 1485 r.

Szanowni Państwo,

wszystkim lekarzom weterynarii, ich rodzinom, naszym sympatykom,

naszym współpracownikom,

składamy życzenia radosnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia,

zdrowia i pomyślności w Nowym Roku

Prezes i Rada Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

Przypominamy o konieczności przestrzegania reżimu sanitarnego w zakładach leczniczych dla zwierząt,

czyli:

1) przestrzeganiu   ilości   klientów  na  metr   kwadratowy, z wywieszeniem tej informacji   przy  wejściu;

2)  stosowaniu  maseczek;

3) obecności  płynów  dezynfekcyjnych.

Obecnie  kontrole w   tym zakresie przeprowadza  SANEPID w wielu punktach usługowych i jednostkach publicznych, w tym również w naszych zakładach leczniczych dla zwierząt.

Sebastian Konwant

Prezes OIL-W