PRUDNIK OPEN 2021

Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego Lekarzy Weterynarii

pod patronatem Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

oraz Rady Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

Z wielką radością informuję i zapraszam do gry lekarzy weterynarii sympatyków tenisa ziemnego na turniej, który odbędzie się w dniach 26-27 czerwca 2021 r. na wyremontowanym pięknym obiekcie ASIP Prudnik na terenie parku miejskiego.

 

Potwierdzenie obecności oraz wszelkie zapytania proszę przekazywać telefonicznie u organizatora: 602466535,

   zapraszam  

Tomasz Wisła

Zapraszamy Koleżanki i Kolegów na Weterynaryjne Zawody Wędkarskie rozgrywane w cyklu Grand Prix 2021

 

Miejsce Zawodów: stawy Pana Kostki, skręt z drogi wojewódzkiej 409, pomiędzy Strzeleczkami a Kujawami, powiat krapkowicki, wg dołączonego zrzutu mapy Google

Data: 19 czerwca 2021 r. w godz. 9:00 - 15:00

Komandorem Zawodów jest Kol. Piotr Kluczniok

Zapisy przyjmuje Komandor tel. 691 226 651

Życzymy wędkarzom Taaaaakiej Ryby!

Informujemy, że w dniu 4 czerwca 2021 r. Biuro Izby z przyczyn organizacyjnych będzie nieczynne.

W nagłych przypadkach jesteśmy dostępni poprzez numery alarmowe zamieszczone w zakładce Kontakt,

przepraszamy za utrudnienia.

Informujemy, że zakończyliśmy wybory delegatów na Zjazd Okręgowy Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Protokół Komisji Wyborczej znajduje się w zakładce Dokumenty, umieszczono w nim listę delegatów reprezentujących wszystkie rejony wyborcze naszej Izby.

Gratulujemy wybranym Delegatom, dziekując głosującym za aktywność i czynne uczestnictwo w wyborach korespondencyjnych,

z koleżeńskim pozdrowieniem

Prezes i Rada Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynayjnej

 

Informujemy, że w zakładce Dokumenty publikowane są na bieżąco skany protokołów z przeprowadzonych wyborów korespondencyjnych w rejonach wyborczych. Po zakończeniu prac komisji skrutacyjnych, które również pełnią funkcję komisji mandatowych, Okręgowa Komisja Wyborcza wyda komunikat o oficjalnych wynikach wyborów.

Prezes i Rada Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

Prezes i Rada Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

zapraszają lekarzy weterynarii z całej Polski

na Rajd Weterynaryjny Rochaś XI

KOMUNIKAT KOMANDORA RAJDU z dnia 15 czerwca 2021 r.

W związku z trudnymi warunkami, głęboką pokrywą śniegową (miejscami utrzymuje się blisko 1 m zmrożonego śniegu, łańcuchy są zasypane) oraz potencjalnym niebezpieczeństwem uczestników Rajdu odwołuję zaplanowane wejście na Rysy

Igor Kochanowski

Rajd odbędzie się w Gorcach 25-27 czerwca 2021 r. Nasze wypady mają już legendę, mają wspaniałą atmosferę, fun, i młodzieńczą energię. Ta impreza jest dedykowana dla miłośników turystyki górskiej, rodzin z dziećmi, dla turystów młodych i starych, razem wchodzimy na górę, razem się bawimy - jest to wspaniałe doświadczenie, którego nie warto ominąć.

Ponżej trochę faktów.

Baza zarezerwowana w Pensjonacie Willa nad Dunajcem, ul. Kokoszków 36, Nowy Targ – około 35-40 miejsc noclegowych, pokoje 2,3 osobowe, w każdym pokoju znajduje się łazienka, lodówka, TV, ceny przystępne: 50 zł za nocleg dla dorosłego, dzieci do 3 lat bezpłatnie, dzieci od 3 do 10 lat z 50% zniżką, śniadanie dla dorosłego 17 zł, śniadanko dla dziecka 9 zł bez względu na wiek - rekomendujemy wykupienie śniadań.

Dla turystów wybierających sie na Turbacz przyjazd w piątek, kolacja grillowa połączona z odprawą od 19:00.

Rajd będzie jednoetapowy.

W sobotę wszyscy turyści wyruszą na Turbacz 1315 m n.p.m., dla najsłabszych jest możliwość podjechania samochodem wysoko na Kowaniec, Oleksówki 11 – tam mamy obiecane miejsca parkingowe - za poleceniem Pana Artura, u jego ciotki, ale nawet wybierając wejście z pensjonatu nie powinno być większych trudności.

Podsumowanie rajdu planujemy w sobotę na kultowej biesiadzie weterynaryjnej - zasady biesiady są już nam doskonale znane, każdy przywozi różne mięsiwa, przetwory, sałatki, dodatki.

Rezerwację prowadzi Komandor Rajdu Kol. Igor Kochanowski, tel. 606479555, www.wet-opole.pl, ilość miejsc ograniczona, co determinuje aktywność przy zapisach, wysokość zaliczki ustalimy w najbliższym czasie.

Trasę i godzinę wejścia na Turbacz ustalimy podczas odprawy, która odbędzie się w piątek około 20:00 w Bazie Willa nad Dunajcem, przekażemy również najważniejsze zasady komunikacji podczas Rajdu, telefony alarmowe i inne ustalenia dotyczące przemarszu.

Proponowana Trasa wejścia na Turbacz:

Z naszej Bazy jest 2,6 km do Kowańca przy kościele, odcinek ten można przejść pieszo lub podjechać samochodem, stamtąd szlakiem zielonym, przez Oleksówkę (ewentulanie można zacząć od samej Oleksówki, parking u Gaździny, będzie krócej o 1,7 km) do schroniska PTTK pod Turbaczem, potem szlakiem czerwonym na sam Turbacz - czas przejścia 3:00 h, 8,1 km, 672 m podejść, 14 m zejść.

Zejście z Turbacza:

Szlakiem czerwonym do Schroniska PTTK po Turbaczem, potem szlakiem żółtym/zielonym na polanę Długie Młaki, i dalej szlakiem żółtym przez piękne polany do Kowańca na punkt startu - czas przejścia 2:07, 8,1 km, 65 m podejść, 723 m zejść.

 

z koleżeńskim pozdrowieniem
Marek Wisła

Jesteśmy na półmetku wyborów korespondencyjnych, gorąco zachęcamy do oddania głosów,

przypominamy, że wszystkie materiały wyborcze znajdują się w zakładce Dokumenty - łącznie z instrukcją głosowania.

W przypadku przekazania kopert zawierających kartę do głosowania i oświadczenie o osobistym i tajnym oddaniu głosu poprzez Pocztę Polską - należy głos oddać do środy, gdyż decyduje termin wpłynięcia do Biura Izby (listy dochodzą po dwóch dniach) tj. piątek 14.05.2021 r.

Jeżeli nie mogłeś oddać głosu wcześniej, a chcesz oddać głos w czwartek lub piątek - przekaż głos bezpośrednio do Biura Izby,

z koleżeńskim pozdrowieniem

Prezes i Rada Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

 

Licznik

Odsłon artykułów:
704499
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com