Uprzejmie informujemy, że zakończony 7 października 2020 r. Zjazd Sprawozdawczy Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej przyjął uchwały dotyczące sprawozdań organów Izby i sprawozdania finansowego za rok 2019 oraz budżetu na rok 2020. Przyjęte uchwały umieszczono w zakładce Dokumenty.

Dziękujemy wszystkim Delegatom za czynny udział w Zjeździe. Przewodniczącemu, Sekretarzowi Zjazdu i członkom Komisji Zjazdowych dziękujemy za zaangażowanie w pracach Zjazdu,

Prezes i Rada Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

Zapraszamy serdecznie na Weterynaryjne Zawody Wędkarskie, które odbędą się w sobotę 3 października 2020 r. od godz. 11:00.

W dniu 5 września 2020 r. odbyły się zawody tenisowe lekarzy weterynarii PRUDNIK OPEN 2020, wkrótce relacja w Biuletynie Weterynaryjnym OIL-W.

Serdeczne gratulacje dla lekarza weterynarii Radka Raka za zdobycie Nagrody Literackiej Nike. Nasz Kolega otrzymał w tym roku to wyróżnienie za książkę „Baśń o wężowym sercu albo wtóre słowo o Jakóbie Szeli”. Życzymy naszemu Koledze dalszych sukcesów literackich, zachęcając jednocześnie lekarzy weterynarii do lektury jego książek.

Szanowne Koleżanki,

Szanowni Koledzy,

Delegaci na Zjazd Okręgowy Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej,

w zakładce Dokumenty znajduje się komplet materiałów na Zjazd naszej Izby przeprowadzany w systemie obiegowym,

uprzejmie proszę o zapoznanie się z materiałami zjazdowymi i przekazanie do Biura Izby Karty do głosowania.

Na karcie do głosowania proszę wpisać imię i nazwisko delegata wraz z indywidualnym kodem, przekazanym na zaproszeniu i informacji o Zjeździe. Wspomniany dokument należy przesłać elektronicznie do 30 września 2020 r. na adres Izby: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub ePUAP-em,

z koleżeńskim pozdrowieniem

Marek Wisła

prezes OIL-W

Uprzejmie informujemy, że otrzymaliśmy pismo od dr Katarzyny Piskorz Zastępcy Głównego Lekarza Weterynarii dotyczące stosowania u zwierząt produktów leczniczych weterynaryjnych o działaniu anabolicznym, hormonalnym, odurzającym i psychotropowym w aspekcie prowadzenia dokumentacji weterynaryjnej.

Pismo dotyczące prowadzenia dokumentacji weterynaryjnej

Zapraszamy serdecznie na Weterynaryjne Zawody Wędkarskie, które odbędą się w sobotę 22 sierpnia 2020 r. od godz. 11:00. Miejscem zawodów będzie staw naszego Kolegi dr Andrzeja Szroma. Urokliwy zbiornik wodny znajduje się w miejscu zwanym Piekłem, koło Wielołęki - gmina Domaszowice, GPS 51.029127, 17.921127. Wzorem lat ubiegłych, są to zawody o Puchar Prezesa OIL-W w cyklu Grand Prix. Gwarantujemy miłą atmosferę i dystans społeczny.

Odsłon artykułów:
Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com