Poznań 24.05.2016

pomagamy sobie,

ponieważ wszelkie dobro,

które dajemy,

zatacza koło i wraca do nas”

Flora Edwards

Podziękowania

Po wielu latach ciężkiej choroby i walki o każdy dzień życia, odszedł od nas nasz ukochany mąż i tatuś, lek.wet. Mieczysław Zyber.

Wykonywał piękny zawód, przez 40 lat pochylał się nad zdrowymi, chorymi i cierpiącymi zwierzętami. Kochał swoją pracę , która dawała mu wiele radości i satysfakcji.

Miłość i szacunek do zwierząt miał we krwi i tego samego uczył nas w domu.

Tym skromnym listem pragniemy złożyć podziękowania za Państwa obecność na ceremonii pożegnania. Dziękujemy za wsparcie, wysiłek, ciepłe słowa, za wspomnienia i sztandar Izby, który napawał nas dumą.

Było nam niezmiernie miło, że przedstawiciele Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, byli z nami w tak ważnym dla nas dniu.

Życzymy Wszystkim dużo zdrowia, radości, satysfakcji z pracy i poczucia pełnienia ważnej misji w życiu.

Z wyrazami uznania i podziękowaniami

najbliższa rodzina lekarza weterynarii, „ który odszedł na wieczny dyżur…”

Bożena Zyber,

Aleksandra Zyber-Osytek