Prezes i Rada Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej zapraszają na szkolenie:

Badanie USG układu pokarmowego kotów

Szkolenie ma głównie charakter warsztatowy.

Ćwiczenia odbędą się w 3 grupach po 3 osoby. Przeznaczone są dla osób samodzielnie wykonujących podstawowe badanie jamy brzusznej.

Z ostatniej chwili: Zakończyliśmy zapisy na szkolenie, ze względu na dużą liczbę chętnych kolejne edycje szkolenia będziemy prowadzić w najbliższych miesiącach, na dotychczasowych zasadach!

ciao obce jelito

Ciało obce w jelitach - obraz USG

Podczas zajęć główny nacisk będzie położony na obrazowanie: przewodu pokarmowego, trzustki.

Wykorzystane będą aparaty USG Philips.

Spotkanie obejmuje:

• badanie pokazowe z uwzględnieniem lokalizacji i projekcji wymienionych narządów;
  • obraz zmian w badaniu ultrasonograficznym najczęstszych stanów chorobowych układu pokarmowego kotów;
  • praktyczne wykonywanie badania przez uczestników.

Miejsce szkolenia: Gabinet Weterynaryjny FELVET A. Wójciak, A. Zdobylak s.c., ul. Nowa A2, Zdzieszowice, na przeciwko TESCO

Termin: 15.10.2016 r .

14:00 – 14:45 część seminaryjna

14:45 – 15:00 przerwa kawowa

15:00 – 18:00 część warsztatowa

Ilość miejsc ograniczona: 9 osób

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, rejestracja tylko po telefonicznym potwierdzeniu dostępności wolnych miejsc do 15.09.2016r. Szkolenie jest bezpłatne dla członków Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Uczestnik szkolenia otrzyma potwierdzenie zdobycia 40 pkt. w ramach programu ustawicznego szkolenia. Po rejestracji telefonicznej prosimy o przesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. następujących danych: imię, nazwisko, nr prawa wykonywania zawodu, telefon kontaktowy.

Numery kontaktowe :   lek. wet Andrzej Zdobylak: 508 071 679, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

lek. wet. Barbara Kłosińska : 607 165 529.