W związku z tworzeniem imiennych list członków rejonów wyborczych, które są niezbędne do przeprowadzenia wyborów w powiatach, informujemy poniżej.

Przy sporządzaniu list opieramy się na danych z Rejestru Lekarzy Weterynarii naszej Izby, przypominamy, że z przepisów art. 17 pkt. 1b ustawy z dnia 21 grudnia 1990 r. o zawodzie lekarza weterynarii i izbach lekarsko – weterynaryjnych wynika obowiązek informowania Izby, o każdej zmianie tych danych w ciągu 30 dni.

Jeżeli dane uległy zmianie należy bezzwłocznie złożyć oświadczenie:

………..……..

……………………..

miejscowość, data

OŚWIADCZENIE

Ja, niżej podpisany/a ……………………………………………………… - świadomy odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych oświadczeń lub zatajenie prawdy - oświadczam, iż

a) nie wykonuję obecnie zawodu z powodu …………….. (renty, emerytury, poszukiwania pracy, urlopu macierzyńskiego/ wychowawczego, inne)

b) wykonuję obecnie zawód lekarza weterynarii w: ………………… (PIW, WIW, zakład leczniczy dla zwierząt, hurtownia farmaceutyczna, firma farmaceutyczna, inne – wymienić; nazwa i adres), tj. na obszarze Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.

Zawód lekarza weterynarii wykonuję w ramach …………………… (umowy o pracę, innej umowy cywilno-prawnej, stażu, wolontariatu, studiów doktoranckich, specjalizacyjnych, inne – wymienić) w: ……….…………. (PIW, WIW, zakład leczniczy dla zwierząt, hurtownia farmaceutyczna, firma farmaceutyczna, inne – wymienić; nazwa i adres), tj. na obszarze Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.

……………………………………….

Podpis

Przynależność do rejonu wyborczego zależy od kryterium wykonywania zawodu:

„wykonujący zawód na obszarze rejonu wyborczego”

„zamieszkały na terenie rejonu wyborczego, nie wykonujący zawodu”

Nie wykonujący zawodu – należą do rejonu, w którym zamieszkują.

Wykonujący zawód – należą do rejonu, w którym pracują, jeżeli pracę wykonuje się w kilku powiatach koniecznością jest złożenie do 25 listopada 2016r. oświadczenia o wyborze rejonu, wg poniższego wzoru:

………..……..

……………………..

miejscowość, data

Do Rady Okręgowej

Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

w Opolu

ul. Drzymały 29/1, 45-34 Opole

OŚWIADCZENIE o wyborze rejonu wyborczego

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 21 grudnia 1990 r. o zawodzie lekarza weterynarii i izbach lekarsko-weterynaryjnych (Dz.U. 2016 poz. 1479) oraz uchwały Nr 88/2016/VI Krajowej Rady Lekarsko–Weterynaryjnej z dnia 28 września 2016 r. w sprawie Regulaminu wyborów do organów i w organach izb lekarsko-weterynaryjnych oraz trybu odwoływania organów i członków tych organów, uprzejmie proszę

o umieszczenie mnie na liście wyborczej rejonu wyborczego: …………………………………………….

…………..….………..