Aktualności

Święto Weterynarii Opolskiej 22-24.09.2017

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

milowymi krokami zbliża się Święto Weterynarii Opolskiej, serdecznie zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa w obchodach tego ważnego dla naszego środowiska wydarzenia.

Będzie wiele atrakcji, po raz pierwszy organizujemy zawody jeździeckie i ogólnopolską konferencję naukową, zapraszamy również na tradycyjną biesiadę weterynaryjną, tym razem w Ośrodku Olimpijskim w Zakrzowie – z niebanalną oprawą muzyczną, kultową loterią i możliwością wygrania cennych nagród, tańcami i zabawą do rana, bogatym menu, w którym nie zabraknie kramu z tradycyjną kuchnią, karkówki na grillu, grillowanych warzyw i innych specjałów, a do tego lanego żywca.

Poniżej pełny plan uroczystości:

W piątek 22 września 2017 r. Konferencja naukowa: Choroby nowotworowe ludzi i zwierząt, Opole, Sala Orła Białego Ostrówek, ul. Piastowska 14, rejestracja 9:30 – 9:55, rozpoczęcie godz. 10:00 pełny opis w zakładce Aktualności

W sobotę 23 września 2017 r. spotkanie Święto Weterynarii Opolskiej, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakrzowie, ul. Parkowa 20, 47-263 Zakrzów,

godz. 17:00 Zawody Jeździeckie o Puchar Polski, pełny opis w zakładce Ogłoszenia

godz. 19:00 biesiada weterynaryjna Święto Weterynarii Opolskiej

W niedzielę 24 września 2017 r. godz. 9:00 II dzień Zawodów Jeździeckich,

godz. 13:00 wręczenie nagród zwycięzcom i zakończenie Święta Weterynarii Opolskiej.

Udział w opisanych wydarzeniach jest dla członków naszej Izby bezpłatny. Osoby towarzyszące płacą za uczestnictwo w biesiadzie weterynaryjnej 50 zł. Zapisy przyjmuje Biuro Izby, do 10 września 2017 r. można zgłosić chęć uczestnictwa w Konferencji i Imprezie w Zakrzowie.

Uprzejmie prosimy o rozpropagowanie tej informacji wśród lekarzy weterynarii – zachęcając do uczestnictwa w  Święcie Weterynarii Opolskiej.

Liczymy na niezawodne przybycie, 

 

prezes i Rada

Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

 

 

 

 

 

Licznik

Odsłon artykułów:
327453
Joomla Templates - by Joomlage.com