Aktualności

Szkolenie z alariozy i sparganozy - 13.12.2017

Szanowni Państwo,

 

Działając z upoważnienia Opolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii zapraszam na szkolenie w dniu 13 grudnia 2017 r o godz. 11.30 do siedziby WIW w Opolu. Tematem będzie alarioza u dzików i sparganoza jako nowa zoonoza .

W szkoleniu obowiązkowo mają wziąć udział PLW, ich zastępcy oraz lekarze weterynarii zajmujący się badaniem dziczyzny. Szkolenie organizowane jest pod patronatem Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Opolu.  Na szkolenie zostaną również zaproszeni przedstawiciele Polskiego Związku Łowieckiego.

Ze względów organizacyjnych proszę o przesłanie do 7 grudnia br.  imiennych list osób które wezmą udział w szkoleniu. Opolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii  widząc konieczność szerzenia wiedzy zarówno wśród lekarzy weterynarii, jak również klientów na rzecz których wykonywane są badania, w tym mięsa zwierząt dzikich pod kątem ich bezpieczeństwa zdrowotnego, dedykuje to szkolenie  przede wszystkim  urzędowym lekarzom weterynarii tak nadzorującym jak i wykonującym badanie dziczyzny. Przeprowadzenie tego szkolenia będzie stanowić cenną wiedzę konieczną dla doskonalenia nadzoru nad bezpieczeństwem zdrowia publicznego.

Pozdrawiam

Witold Dereń kierownik ZHW w Opolu

Tel. 6911226695

Licznik

Odsłon artykułów:
340414
Joomla Templates - by Joomlage.com