Prezes i Rada Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej zapraszają na:

V Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego Lekarzy Weterynarii PRUDNIK OPEN 2018zawody rozgrywane w dniu 30 czerwca 2018 r., na obiekcie KORTY OSIR PRUDNIK.

Turniej odbywa się formą gier singlowych w kategorii Pań oraz Panów, rozgrywany jest z udziałem sędziów, z udziałem ballgirls, piłkami organizatora. Gry odbywają się na kortach ziemnych z możliwością oświetlenia nocnego-ubiegłoroczna edycja pokazała zaletę światła gdyż gry zakończyły się ok 23:00. Uczestnictwo w turnieju jest bezpłatne dzięki naszym sponsorom. Niestety w związku małą ilością kortów ilość zawodników jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 maja 2018 r. telefonicznie 602466535  i na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Organizator: Kol. Tomasz Wisła