Aktualności

Zaproszenie na ultramaraton górski - 11.08.2018

Prezes i Rada Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej zapraszają na:

 

IV Międzynarodowy Górski Ultramaraton Weterynaryjny – zawody rozgrywane 11 sierpnia 2018 r. jako międzynarodowe mistrzostwa Polski Lekarzy Weterynarii w dwóch kategoriach: biegu i marszu na trasie 60 km, w terenie górskim z limitem czasowym 15 godz.

Początek zawodów godz. 5:00 przy Altance Fränklów, dojście na Pradziada 1492 m n.p.m. do godz. 20:00.

 

 

Pozostałe parametry trasy, z profilem trasy, przebiegiem, miejscami kontroli i poboru wody zostaną opublikowane na naszej stronie www. Zawody odbywają się we współpracy z Czeską Izbą Lekarsko-Weterynaryjną i są jedynym tego typu weterynaryjnym ultramaratonem w Europie, o ile nie na Świecie. W zawodach mogą uczestniczyć również rodziny lekarzy weterynarii.

 

Zgłoszenia należy kierować do dnia 30 czerwca 2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. i równolegle Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Impreza nie jest przeznaczona dla amatorów turystyki, raczej dla lekarzy weterynarii, którzy mają obycie z marszami długodystansowymi.

 

Komandor Zawodów: Kol. Marek Wisła – tel. 691 226 653

 

Licznik

Odsłon artykułów:
366266
Joomla Templates - by Joomlage.com