Aktualności

Manifestacja w Warszawie 22.09.2018

Uwaga! Bardzo ważna sprawa!

22 września 2018 r. (sobota) Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej weźmie udział w manifestacji organizowanej przez OPZZ, która przejdzie ulicami Warszawy.

Będziemy protestować przeciwko niskim płacom
w sferze budżetowej.

Wszyscy zgodzimy się, że nasze zarobki są skrajnie niskie wobec odpowiedzialności, jaka leży na naszych barkach, ogromu zadań, z którymi
na co dzień się mierzymy oraz trudu, jaki wkładamy w wykonywanie powierzonej nam pracy.

Wiemy już jak trudno jest sprawić, by nasze wynagrodzenia mogły wreszcie wzrosnąć. Pisma, spotkania, rozmowy, protesty - wszystko to było, ale potrzeba następnych działań.

Bez pokazywania naszej dezaprobaty,
bez nieustannego podkreślania, że nie zgadzamy się z takimi zarobkami nie będzie argumentów do podejmowania kolejnych starań o podwyżki.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą do nas dołączyć. Ważne jest każde wsparcie. Nie trzeba być członkiem Związku, wystarczy zatrudnienie w Inspekcji Weterynaryjnej (zatrudnienie każdego szczebla: w powiatowych i wojewódzkich inspektoratach weterynarii, w Głównym Inspektoracie Weterynarii, w granicznych inspektoratach weterynarii, w zakładach higieny weterynaryjnej,  umowa zlecenie na wykonywanie czynności w imieniu IW).

Przyłącz się! Wnieś swój wkład w poprawę naszych warunków pracy!

Pozdrawiam serdecznie,

W imieniu Zarządu Głównego OZZPIW

Sara Meskel

www.ozzpiw.pl

Licznik

Odsłon artykułów:
525317
Joomla Templates - by Joomlage.com