Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, przystępujemy do tworzenia Biuletynu Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, kiedyś tworzonego w formie papierowej teraz w wersji elektronicznej. Biuletyn będzie powstawał na Naszej Stronie i będzie przesyłany w systemie dialogowym do członków Naszej Izby.

Proszę więc o przekazanie swojego e-maila na mój adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. - dotyczy to tych, którzy nie dosłali jeszcze swoich adresów poczty elektronicznej - adresy elektroniczne będą wykorzystywane tylko w systemie dialogowym, nikomu nie będą udostępniane.

Biuletyn będzie tworzony przez członków Izby. Zapraszam do przesyłania artykułów, zdjęć, refleksji, wierszy a nawet dysertacji - jeżeli są oczywiście niezbyt obszerne.

Biuletyn będzie miejscem na nowinki o Naszej Izbie i Weterynarii, pracach Rady OIL-W, powstanie formalny ale nieoficjalny organ OILW.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

wpis: mw.20.12.2014