Podczas narady powiatowych lekarzy weterynarii z Wojewódzkim Lekarzem Weterynarii, Prezes Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w imieniu Rady i całego środowiska weterynaryjnego, przekazał List Gratulacyjny dla naszej Koleżanki Grażyny Włodary z okazji zakończenia pracy zawodowej.

Doceniając wkład Koleżanki w tworzenie wizerunku lekarza weterynarii, uczciwość i kompetencję oraz wyszkolenie wielu pokoleń lekarzy weterynarii, przekazano życzenia zdrowia, pomyślności i realizacji marzeń oraz nadzieję na dalszą współpracę z Naszą Izbą.

Okolicznościowy wiersz odczytany przez autora Kolegę Franciszka Kobylańskiego.

List Gratulacyjny wręczony przez Kol. Bogusława Krasowskiego Opolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Opolu.

List Gratulacyjny wręczony przez Kol. Marka Wisłę Prezesa Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej i Kol. Piotra Klucznioka Viceprezesa Opolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.

Ansamble przed Pałacem.

Fotografie wykonał Kol. Marek Szaciłło-Kosowski.

Spotkanie odbyło się 16 kwietnia 2015r. w Pałacu Większyce. (red.)